Klinika na Gajowej

Twoje zdrowie pod najlepszą opieką

mgr Iwona Rumińska

psycholog, psychodietetyk

Iwona Rumińska- psycholog, psychodietetyk, psychoonkolog. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku psychologia oraz absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na studiach podyplomowych na kierunku Psychodietetyka oraz Psychoonkologia. W trakcie zdobywania uprawnień psychoterapii poznowaczo-behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

Chętnie pracuje z osobami dorosłymi oraz z dziećmi i całymi rodzinami. Szybko nawiązuje kontakt z pacjentami. Kieruje się zasadą "wszystko jest dla ludzi, ale niektóre rzeczy w umiarze"- czym zyskuje sobie zaufanie i buduje motywację do pracy.

Główne obszary jej zainteresowań stanowią: zachowania prozdrowotne, praca nad samooceną, motywacja do zmiany zachowań nawykowych.

Autorka i prowadzący wielu programów profilaktycznych dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Członek Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością, członek Wrocławskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Dietetyki, członek- założyciel Polskiego Towarzystwa Psychodietetycznego.

więcej na http://www.emvit.pl

rejestracja: 722-395-256