Klinika na Gajowej

Twoje zdrowie pod najlepszą opieką

Diagnostyka laboratoryjna

Analityka medyczną pełni ważną role w medycynie. Dzięki dostępności do badań laboratoryjnych mamy dużo większe możliwości diagnozowania i monitorowania leczenia trudnych do rozpoznania jednostek chorobowych.

W naszej placówce możesz liczyć na profesjonalną i przyjazną obsługę, która doradzi, profesjonalnie pobierze materiał do badań oraz udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania. Wykonujemy pełną diagnostykę: biochemiczną, serologiczną, alergologiczną, wirusologiczną, mikrobiologiczną, mykologiczną i genetyczną, łączenie ponad 1000 rodzajów testów.

Jesteśmy punktem partnerskimsieci laboratoriów medycznych firmy DIAGNOSTYKA.

Podstawowe wartości DIAGNOSTYKI to: usługi analityczne najwyższej światowej jakości, realizowane przez wysokiej klasy specjalistów, rzetelnie i terminowo, dla dobra i satysfakcji Klientów.

Przychodząc do nas możesz stać się posiadaczem indywidualnej karty stałego klienta DIAGNOSTYKA dzięki której masz dostęp online do swoich wyników badań oraz poradnictwa online w tym zakresie. Karta jednocześnie upoważnia ciebie do 5% rabatu na wszystkie badania.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące przygotowania się do badania skontaktują się z nami telefonicznie.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!